Автонавантажувачі вилкові: ефективне рішення підйомно-транспортних робіт на підприємстві | JobsMarket.com.ua

23.06.2019

Придбання спеціалізованої складської техніки – економічно вигідне рішення, що дозволяє оптимізувати виконання підйомно-транспортних робіт, полегшити працю працівників і, у кінцевому рахунку, скоротити виробничі витрати. При цьому одними з найпопулярніших машин, використовуваних у приміщеннях і на відкритих майданчиках, є сучасні вилочні навантажувачі: компактні, зручні, економічні та прості в експлуатації.

Такі машини призначені для навантаження, розвантаження, розміщення продукції на стелажах різної висоти, а також для переміщення її територією підприємства. Правильно підібравши модель з урахуванням ваги та габаритів оброблюваних вантажів, особливостей маршруту, базової комплектації, якості напольного покриття, висоти стелажів, підприємства отримують можливість швидше та ефективніше виконувати робочі процеси, що дозволяє вести бізнес більш успішно.

Вибір автонавантажувачів: на що звернути увагу

Існує безліч модифікацій навантажувачів, різних за габаритами, типом і потужнісю двигуна, техніко-економічними параметрами. Основними факторами, які необхідно враховувати при покупці, також є:

  • висота підйому;
  • вантажопідйомність;
  • конструкційні особливості підйомних елементів (фронтальне або бічне розташування навісного обладнання);
  • кількість коліс і типи шин (найбільш популярними рішеннями на ринку спецтехніки є чотириколісні і триколісні моделі з пневматичними або суцільнолитими шинами);
  • наявність амортизаційної системи;
  • базова комплектація;
  • можливість застосування додаткового навісного обладнання;
  • ціна автонавантажувача б/в або нового.

Асортимент моделей, представлених виробниками на ринку, величезний, і включає машини, укомплектовні бензиновоми, газовими, дизельними й електричними двигунами. Однак для роботи у закритих приміщеннях підходять тільки машини, що працюють без виділення вихлопних газів (або з виділенням мінімальної кількості вихлопів). Це електронавантажувачі та машини з двигунами, що працюють на газі. Як варіант, всередині приміщень можуть працювати бензинові навантажувачі при наявності там потужної вентиляції та при умови установки на мотор дорогого нейтралізуючого фільтра.

Чи можна купити дешево навантажувач?

Взагалі покупка нового спеціалізованого напольного транспорту не завжди зручна для власників малого та середнього бізнесу через досить високу його вартість. Оптимальне рішення для підприємств у цьому випадку – купити навантажувач вилковий бв у київській компанії «Денал Груп».

У каталозі цієї компанії представлені чудові високоефективні машини такі як Toyota (8FDF18), Still (RX70-35), Nissan (P1F1A15D), Jungheinrich (EFG-220), а також багато інших моделей, що дозволяє без проблем підібрати найбільш підходящу. Усі автонавантажувачі, незважаючи на те, що вони вже були у вжитку, знаходяться у відмінному технічному стані, і практично ні в чому не поступаються новим аналогічним машинам, які тільки що зійшли з конвеєра.

Більш детально тут – https://denal.com.ua