Поиски работы в Польше | JobsMarket.com.ua

01.07.2022

Польща ось уже багато років є досить поширеним напрямком для переїзду з метою заробітку для довколишніх країн. Особливо великий наплив мігрантів з України. Давайте спробуємо разом розібратися чому все ж варто розглянути цей варіант для переїзду.

Практика показує, що якщо ви вже перебуваєте в Польщі, роботодавець зі свого боку може зробити вам офіційне запрошення на роботу. І якщо ви захочете продовжувати працювати після того, як закінчиться віза або безвізовий режим, вам потрібно буде податися на посвідку на проживання. Робота лікарем у Польщі тут.

Варіанти пошуку роботи в Польщі

Насправді схема працевлаштування в Польщі досить проста. Необхідно знайти підходящого роботодавця і далі отримати офіційне запрошення на роботу. Вже відповідно до цього запрошення можна буде оформляти робочу візу. Завдяки цьому буде можливість здійснювати діяльність у певного роботодавця близько шести місяців протягом одного року. При цьому отримати це право можуть громадяни Білорусі, Росії, України, Грузії або Молдови. Вакансії лікарів у Польщі.

Чи можна знайти роботу за допомогою знайомих?

Цей варіант насправді є дуже навіть підходящим. Не потрібно буде платити винагороду, які зазвичай потрібні кадровими агентствами. Ну або якщо у вас просто є хороші знайомі, які вже працюють в Польщі, можна у них поцікавитися наскільки вони задоволені своєю роботою і чи є можливість влаштуватися на схожу посаду, якщо їм все подобається. На сайті https://rabotapoland.pl/uk/ можна знайти підходящі за всіма параметрами варіанти роботи.

Пошук роботи за допомогою агентства

Головним достоїнством такого варіанту працевлаштування є те, що саме агентство зі свого боку бере на себе найбільшу кількість питань у сфері працевлаштування. Якщо ви раніше з цією процедурою не стикалися, допомога фахівців вам насправді буде необхідною. Часто буває так, що для залучення нових кандидатів, такі агентства пропонують варіанти роботи з наданням житла. Це цілком безпечно, так як це досить поширена практика. Звернутися за допомогою в таке агентство цілком можна онлайн. Саме так чинять багато наших співгромадян.