Послуги оцінювача нерухомості в Україні від Dela.ua | JobsMarket.com.ua

28.02.2021

Послуги оцінювача нерухомості від Dela.ua

Спадщина, купівля-продаж, дарування, передавання нерухомості в статутний капітал компанії – будь-яка з цих дій супроводжується специфічною послугою кваліфікованого спеціаліста. Оцінка житлової нерухомості є обов’язковою вимогою згідно з чинним законодавством України у разі правових діянь с нерухомими активами. Наприклад, під час передавання об’єкта у заставу, договорів лізингу чи іпотеки, укладання страхових контрактів, тощо.

Експертна оцінка нерухомого майна у Києві дозволить власнику документально зафіксувати ринкову вартість конкретного активу. Це виключає претензії від другої сторони договору щодо формування ціни нерухомого об’єкта. Але важливо користуватися послугами перевірених та акредитованих організацій, які мають право проводити таку діяльність.

Послуги оцінювача нерухомості від Dela.ua

Сервіс документообігу Києва дозволяє фізичним та юридичним особам замовити незалежну експертизу рухомих та нерухомих активів від сертифікованого професійного постачальника бізнес-послуг. Варто зазначити, що оцінка квартири у Києві проходить значно легше, ніж будинку чи котеджу, де потрібно враховувати також земельну ділянку.

Послуга експерта-оцінювача житла може надаватися разом з супутніми юридичними послугами від компанії Dela.ua. А саме:

● оцінка інших активів: офісів, складських приміщень, промислового обладнання, транспорту;

● послуги бюро технічної інвентаризації;

● реєстрація права власності на нерухоме та рухоме майно;

● приватизація земельних ділянок, передавання в оренду (землеустрій);

● послуги міської архітектури та містобудування;

● перехід нерухомого об’єкта до іншого фонду (наприклад, з житлового до комерційного фонду чи навпаки);

експертна оцінка матеріальних цінностей та прибутковості, тощо.

Замовити експертну оцінку нерухомого майна можуть як приватні особи з особистих міркувань, так і юридичні особи під час щоденної ділової активності компанії.

Експерт-оцінювач техніки спеціального призначення

Дуже часто корпоративні клієнти потребують проведення оцінки транспортних засобів, обладнання та офісної побутової техніки у комплексі. Зазвичай така необхідність виникає під час внесення активів в статутний капітал підприємств, страхуванні. даруванні, купівлі-продажу. Сервіс Dela.ua готовий проконсультувати вас та провести кваліфіковану експертну оцінку нерухомості та інших активів для вашої компанії.

Оригінал – https://www.dela.kiev.ua/