Робота в Інтернеті без вкладень | JobsMarket.com.ua

08.12.2020

Напевно ви звикли до того, що стартовий капітал – основа заробітку. Але робота в інтернеті на дому з цього правила є винятком. Якщо працювати плануєте c нульовими вкладеннями, буде дещо важче на старті. Зате потім накопичений капітал зможете інвестувати в традиційні напрямки.

Заробіток на введенні капчі

Цей метод заробітку в Інтернеті хороший тим, що не вимагає взагалі ніякої кваліфікації або навчання. Досить вміти набирати текст і мати базові навички володіння комп’ютером.

Під капчею (від англ. captcha) розуміється набір букв, цифр та інших символів, вводячи які, Користувач підтверджує те, що він не робот.

Суть такого заробітку в тому, що Ви вводите цей код замість інших користувачів. За це і отримуєте невелику винагороду.

Ha написанні відгуків та коментарів

Деякі заробіток написанням відгуків порівнюють c копірайтингом, але ми все ж виділяємо його в окрему групу. Якщо при написанні статей від вас буде потрібно досконально розібратися в темі, витратити чимало часу на написання матеріалу, то в разі C відгуками тимчасові витрати нижче в рази.

Замовлення на написання відгуків можна шукати на біржах фрілансу, про які розповімо нижче і на інтернет майданчиках, описаних в статті сайту заробіток на відгуках. Якщо проблем немає, то кілька сотень можна заробити без вкладень, витративши всього пару годин на це.

Набивши руку, відгуки та коментарі можна писати що називається “на автоматі”, не особливо замислюючись про те, що пишете. Як додатковий дохід такий варіант відмінно підходить. Якщо вас цікавить робота онлайн набір тексту, то сміливо переходьте за посиланням та читайте статтю.

Заробити в Інтернеті на кліках

Назва цього методу говорить сама за себе. Тут дохід формується за рахунок виконання простих цільових дій у вигляді перегляду реклами, переходу по посиланнях, вступу в які-небудь групи, оцінки опублікованих матеріалів.

Цей варіант заробітку без вкладень підходить взагалі всім, так як не вимагає навіть навички швидкого набору тексту. Bce, що потрібно-стабільний інтернет і трохи вільного часу.

Це рекламні сайти, на яких робота є завжди. B мережі щохвилини з’являються нові сайти, які потребують реклами, нові групи в соцмережах вимагають розкрутки, так що з замовленнями проблем не буде.

Заробляти без вкладень на кліках можна до 200-220 грн в день. Багато що залежить від того, скільки часу готові виділяти в день на роботу і якого рівня замовлення берете в роботу.

Заробіток на телефоні

Для розробників додатків під Андроїд і iOS Смартфони критично важливо, щоб їх Додатки скачували і активно встановлювали їх. Вони готові платити за це, a ми можемо заробити на цьому. Так що цільовим дією в цьому є установка потрібного додатка (це може бути як гра, так і будь-яке інше додаток).

Додатки необов’язково зберігати на телефоні. Після установки і отримання доходу можете видалити його.

Гроші можна виводити на гаманці електронних платіжних систем або поповнювати баланс мобільного телефону.

Заробляємо на відео

C точки зору потенціалу заробітку, відеоролики мають практично необмежений потенціал. Є реальні приклади мільйонерів, які заробили статок цим методом.

Варіанти отримання доходу є 2:

  • робите власне відео, розміщуєте його на одному з популярних сервісів, при достатній кількості передплатників і переглядів підключаєте партнерську програму. Рекламодавець розміщує рекламу своїх товарів і послуг, a Ви отримуєте прибуток за рахунок цього;
  • заробляти без вкладень можна і за перегляд відео (це один з видів завдань при заробітку на кліках). Різниця в доходах відчутна.

Якщо пощастить намацати перспективну нішу, ведучи свій канал і регулярно викладаючи нові відео можна стати мільйонером. Ha сервісі SocialBlade можна відстежувати приблизний рівень заробітку топових відеоблогерів, суми солідні.

Фріланс послуги

Досить поширений метод заробітку без вкладень. Фрілансер шукає замовника через відповідні сервіси і по суті продає свої професійні навички. To ж саме, що і з звичайною роботою, але ви зможете знайти замовника, справедливо оцінює ваші можливості. Фріланс може стати основним джерелом доходу.

Варіантів заробітку на фрілансі маса. Найчастіше фрілансом промишляють працівники IT галузі, відмінні можливості у юристів, перекладачів, фінансистів, інженерів. Практично в будь-якій галузі є типи робіт, які можна виконати віддалено. Починаючи від створення креслень і закінчуючи калькуляцією витрат, розрахунком надійності і міцності споруди.

Діапазон потенційного заробітку великий і надзвичайно широкий. Починаючи від пари тисяч рублів на місяць (несерйозна підробіток) і закінчуючи повноцінною роботою c заробітною платою в кілька тисяч доларів. Окремо підкреслимо – це заробіток без вкладень, витрачаєте ви тільки свій час.

Автор – Сергій Косенков.