Виробництво стільниці з штучного каменю – які перспективи та переваги?

15.07.2021

Кварцові кухонні стільниці – ефектна продукція, яка ідеально підходить для оформлення будь-якої їдальні та зони для приготування їжі. Готовий виріб порадує власників, причому не тільки ефектним зовнішнім виглядом. Вони довговічні та міцні, не бояться вологи, температури (до 150–170 градусів), механічного впливу й пошкоджень, служать тривалий час та не втрачають форму, колір. Щоб правильно підібрати та вигідно купити кухонну стільницю, звертаються в спеціалізовану компанію BestTop. Тут створюють вироби різної форми, розміру, форми та кольору. Майстри працюють швидко, компанія пропонує продукцію різних відтінків й допомагає заощадити.

Як правильно вибрати стільницю для кухні та гарантовано заощадити?

Щоб вкластися в бюджет й не переплатити, слід дотримуватися кількох правил.

1. Замовляти стільницю окремо від меблів

Не варто купувати виріб на фабриці з виробництва гарнітурів для кухні. Найкраще купувати виріб в перевіреній компанії, яка використовує якісний матеріал – кварцовий агломерат. У меблевому салоні додатково до собівартості додадуть пристойну націнку (до 50% від початкової ціни).

2. Вибір оптимальної товщини

На вартість впливає товщина слеба, який використовують для виробництва – це квадратні плити певних параметрів. Часто випускають їх в трьох стандартних розмірах (товщини): 30, 20, 12 мм. Важливо не плутати товщину кварцової плити та стільниці. Стандартно останній параметр досягає 40 мм. Збільшують розмір за рахунок використання (підклеювання) до кварцу підкладки з ЛДСП.

В середньому вартість 30-міліметрового слеба на 30% вище, ніж 20-міліметрового. Часто експлуатаційні властивості продукції не знижуються, але у покупця є можливість заощадити на покупці. 12 мм недостатньо (навіть з урахуванням підклеювання) для того, щоб витримати постійні навантаження.

3. Вибір типу кромки

Ще один параметр, який впливає на формування ціни. Чим складніше кромка, тим більше часу буде потрібно майстру для її оформлення. Це підвищує вартість товару. Форма й товщина залежать від побажань замовника, його фінансових можливостей. До недорогих відносять всі види прямої або округленої простої форми. Саме такі найбільше підходять для кварцу будь-якого фактури та кольору.

4. Фіксація мийки

Найчастіше використовують стандартний метод – накладного кріплення. Підходить й підстольний монтаж. Кожен з цих методів має свої особливості, але спецмонтаж завжди обходиться замовнику дорожче.