Выйти замуж за иностранца | JobsMarket.com.ua

19.10.2020

Для початку варто згадати, що в даному питанні є деякі важливі нюанси, які необхідно враховувати своєчасно. Сама по собі процедура реєстрації шлюбу з іноземцем в нашій країні не сильно відрізняється від всіх інших варіантів, але на деякі особливості все ж варто звернути увагу.

В першу чергу потрібно переконатися в наявності всіх необхідних документів. Є кілька основних умов, які є основоположними, про них ми і поговоримо. Щоб укласти шлюб, необхідно досягти шлюбного віку. На момент подачі заяви він становить 18 років, причому як для чоловіка, так і для жінки. Далі необхідно отримати добровільну угоду з обох сторін. Наречений і наречена обов’язково повинні бути дієздатними. Крім цього, під час подачі заяви обидва заявника в обов’язковому порядку повинні бути вільні від минулих шлюбів. Подружжя повинні бути різностатевими. У нашій країні неможливо укласти одностатевий шлюб. Ще одним важливим критерієм є те, що наречений і наречена обов’язково не повинні бути близькими родичами. Реєстрація шлюбу з іноземцем ЮСТ груп.

Без яких документів не вийде укласти шлюб? Практика показує, що найбільш витратним за часом є саме підготовка всіх необхідних документів іноземця для реєстрації шлюбу. Сама ж процедура реєстрації шлюбу не є занадто довгою. Виходить, що заявником є громадянин України. Він повинен подати такі документи, як паспорт, оплачену квитанцію, документ, що підтверджує розірвання минулого шлюбу, якщо такий був.
Що ж стосується заявника іноземця, то з нього буде потрібно копія паспорта з нотаріально завіреним перекладом на українську мову, оригінал паспорта, документ, що підтверджує законність проживання на території України. Зазвичай таким документом є паспорт зі штампом про в’їзд в Україну. У тому випадку, якщо іноземець був у шлюбі, необхідно надати той документ, який зможе засвідчити припинення минулого шлюбу. Якщо самостійно розібратися складно, необхідно скористатися допомогою фахівців, яких в даній галузі велика кількість.