Який вибрати диван

22.11.2022

Купуючи м’які меблі, нас завжди турбує низка запитань: наскільки вони будуть зручними, практичними, функціональними, чи помістяться в місці, запланованому для встановлення? Пропонуємо до вашої уваги огляд механізмів складання, який допоможе купити диван, що відповідає всім очікуванням.

Французька розкладачка

Має зазвичай слабкий механізм і не завжди зручне місце для сну. Тому модель прийнято вибирати, якщо розкладати його потрібно не часто. Зазвичай красиві та зручні для сидіння, прийому гостей.

Книжка

Вважається найстарішим видом з усіх механізмів. Відрізняється міцністю і довговічністю, простий в експлуатації, передбачається наявність білизняного ящика. Для встановлення потрібно врахувати, що від стіни до дивана потрібно залишити зазор у 20-30 см. Під час купівлі зверніть увагу, що між двох половинок може залишатися простір. Підходить для покупців з обмеженим бюджетом, можна купити диван недорого.

Клік-Кляк

Можливість відкидати спинку на будь-який рівень під різним кутом. Вважається поліпшеною версією попереднього механізму.

Танго

Аналогічний Клік-Кляку, але тут ще є можливість регулювання бічних частин, підлокітників.

Викатна єврокнижка

Вважається найуніверсальнішою й найпопулярнішою, легко розкладається, зручно користуватися. При установці потрібно врахувати, щоб розкласти диван потрібен хороший запас місця попереду. Крім того, від частого використання на підлозі з’являться сліди від коліщаток.

Тік-Так

Належить до поліпшеної версії єврокнижки, тільки називається «крокуючою». Якщо купити диван такої моделі не потрібно хвилюватися про підлогове покриття. Під час розкладання спальне місце не потрібно катати по підлозі, а лише піднімаючи, встановлювати.

Американська розкладачка

Більш комфортна, ніж її французька родичка. Підходить для щоденного використання, має м’який матрац. Проте модель не передбачає наявність шухляди для білизни та в розкладеному вигляді виглядає менш естетично.

Дельфін

Також механізм часто називають «Мікроліфт» або «Кенгуру». Дуже легко розкривається, тому такий диван часто встановлюється в дитячій. Для розкриття досить просто потягнути сидіння, а все інше зробить продуманий функціонал. Зручний для використання і сну, найвитриваліший. Єдиний «мінус» – часто немає місця для білизни.

Пума

Конструкція схожа на Дельфін, але розкривається більш плавно і при цьому не торкається підлоги.