Письмовий переклад документів

29.05.2023

Письмовий переклад документів та текстів в Україні стає дедалі популярнішою послугою. Це пов’язано з тим, що більше компаній виходять на європейські ринки, а також європейські компанії виходять на український ринок. Тому компаніям потрібен переклад як реєстраційних документів, і навіть особистих документів керівництва, а й різних маркетингових матеріалів, це можуть презентації, різні статті, посібники користувача тощо. Також через економічну ситуацію, а саме підвищення курсу долара ціни на переклад (дивіться більш детально на сайті – https://byuro-perevodov.com.ua/) також виросли. Залежно від мови, а також складності матеріалу на 30%-50% від рівня 2014 року, коли була основна зміна курсу.

Хоча вартості на українському ринку досить зросла, все одно більшість компаній хочуть переводитися саме в Україні, оскільки тут вартість набагато нижча, ніж у Білорусії чи Росії. Наприклад, той же письмовий переклад (дивіться більш детально на сайті – https://byuro-perevodov.com.ua/) звичайного договору в Україні за вартістю буде 3-4 дол. за сторінку, а в Росії від 6 дол. за сторінку, і йдеться про найбільш популярну мову, як англійську. Якщо ж говорити про німецьку чи французьку мову, то вартість буде набагато вищою. Якщо ж говорити про складні завдання, такі як переклад статті чи наукового дослідження, то різниця у вартості буде більшою. Тому вигідніше російським та іншим клієнтам із СНД замовляти переклади саме в Україні, також стосується й європейських замовників. Хоча якість перекладу іноземною мовою може трохи вас не задовольнити, все одно для текстів загальної тематики або для особистого користування такий варіант є практично ідеальним.

Незважаючи на те, що вартість перекладу в Україні є досить низькою, порівняно з іншими країнами, але все одно є можливість зниження витрат на дані послуги. Наприклад, ви можете переглянути ваш файл і видалити повтори чи зайвий текст (шапки документів, реквізити) і видалити або вказати сторінки, які перекладати, а які ні. У такому разі, прибравши непотрібну інформацію, ви зможете легко заощадити до 50% від початкової вартості перекладу. Також, наприклад, не замовляючи додаткові послуги до перекладів, як доставка, завірення і т.д., ви зможете легко отримати переклад документів (дивіться більш детально на сайті – https://byuro-perevodov.com.ua/) у необхідні вам терміни.