Робота в інтернеті без вкладень і обману | JobsMarket.com.ua

18.04.2019

З приходом в наше життя Інтернету у кожної людини з’явилася чудова можливість заробляти гроші без вкладень і обману, з оплатою кожен день (працюючи 1-2 години) і висновком зароблених коштів на картку, на яндекс гроші і не тільки, і все це сидячи вдома. Багато людей сьогодні не довіряють Інтернету, причина полягає в тому, що більшість не має нормального уявлення про сутність інтернет-підприємництва через суперечливих і не перевірених відгуків про працю. У цій статті ми розглянемо основні напрямки віддаленої роботи з щоденним виведенням коштів, які ідеально підійдуть для самих різних людей: від підлітків, студентів і мам в декреті, до пенсіонерів, які скаржаться на маленьку пенсію.

Читайте статю: Робота в Інтернеті за посиланням itstatti.in.ua.

Робота з оплатою кожен день

Робота по 1-2 години на день

Зазвичай, інформаційні тексти по фрілансу починаються з огляду проектів, які дають невеликі прибутки, на яких можна почати заробляти гроші відразу після реєстрації. Ми ж почнемо інакше: розберемо види інтернет роботи, які можуть приносити дуже хороші гроші без вкладень, навіть якщо працювати знадобиться всього лише 1-2 години в день.

Умовно всі ці галузі можна поділити на два розряди: вимагають наявності власного сайту і не потребують (цієї галузі ми присвятимо наступний розділ). Перша категорія ідеально підійде для тих, у кого є власний інтернет-ресурс, який являє собою не просто пов’язані веб-сторінки, а структурований «людині зрозумілий» контент з гарною відвідуваністю (від 100 чоловік на добу). Як можна заробляти, якщо ви є щасливим володарем такого дітища?

Напрямки віддаленої роботи в ІнтернетіВаріантиПрибуток
Якщо є власний сайтРеклама, Розміщення посилань, ПродажВелика, на автоматі
З щоденним виведенням грошейОнлайн-ігри, Власний сайт, КопірайтингМоже бути великим, але не автоматичним
Без вкладеньЗаробіток на опитуваннях, Онлайн за професієюЯк правило, невелика
Для підлітківПоштовики, соціальні мережіМалий
Для мам в декретіНа сайтах КакПросто, Отзовик, Які, IrecommendНе може вважатися постійним, невеликий
Для студентівНа опитувальниках, на форумах, в соціальних мережахМалий

1. Реклама. Це найпростіше і найвигідніше рішення з хорошою оплатою, витрачаючи на це 1-2 години в день. Ви розміщуєте на своєму сайті рекламні банери або посилання і отримуєте дохід:

 • За перегляди реклами – вам платять за кількість унікальних відвідувачів, які переглянули рекламний банер. Даний спосіб ідеально підходить для блогів, які відвідуються великою кількістю осіб (від тисячі і вище).
 • За кліки по рекламі – інтернет-підприємці вважають, що це більш вигідний підробіток з оплатою кожен день (з можливістю виведення на карту), так як за кожен клік рекламодавці готові платити більше грошей. Чим більше користувачів клацне по рекламі, тим більше ви зможете отримати прибуток.
 • За дії. Якщо людина, перейшовши за вашим рекламним посиланням, зареєструється на сайті, зробить будь-яку покупку або будь-яку іншу дію, Ви отримаєте за це гроші. За дії платять найбільше грошей, але для успішного просування потрібно буде добре позайматися з сайтом.

2. Розміщення посилань на інші сайти. Початківці блогери хочуть розкручувати свої проекти, для цього вони прагнуть розміщувати посилання на свої веб-сторінки на вже добре відвідуваних сайтах. Подібних текстів ви зможете писати скільки завгодно, отже, ваші інтернет заробітки не обмежені.

3. Продаж. Деякі блогери створюють сайти Тільки для того, щоб продати їх в майбутньому. Думка про те, що для продажу потрібно робити розкручені проекти, не завжди грунтовно, оскільки, чим краще сайт, тим вище його ціна, тим менше коло потенційних споживачів. Можна створювати зовсім маленькі блоги і успішно продавати їх, отримуючи за це непогані гроші.

Отже, для професійних веб-майстрів кращого способу заробітку, ніж на власному сайті, годі й шукати. Початківці інтернет-підприємці можуть заробляти безліччю інших способів. Фактично, всі наступні розділи можна буде позначити «фрілансом для новачків», в цьому блоці ми дамо рекомендації тим, хто ифмеет професійні навички в офлайні, але хоче отримувати гроші в мережі. Наприклад, якщо ви філолог за освітою, ви можете писати шикарні тексти на популярні портали і отримувати за це дуже хороші гроші з щоденним виведенням на карту або інтернет гаманці (яндекс, ківі, вебмані і ін). Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми, можете отримати посаду співробітника служби підтримки на будь-яких сайтах. Якщо професійних навичок у вас немає – читайте далі…

З щоденним виведенням коштів

Вам хотілося б заходити вранці на пошту і бачити там листи з темами «Вам нараховано … гривні»? Це реально, тому що в інтернеті є чимало способів отримання доходу з щоденним виведенням коштів (наприклад на мапу, на ківі, на яндекс або іншими способами). Варіантів кілька.

1. Онлайн-ігри без вкладень з щоденним виведенням грошей. Чудова можливість для тих, у кого немає професійних якостей для серйозного заробітку (для підлітків, студентів, мам в декреті…). В іграх ви зможете створити віртуальний світ, вклавши в нього певну суму грошей (або без вкладень, наприклад на стримах). З плином часу ваші вкладення окупляться і почнуть приносити прибуток. Щоб ваша інвестиція була прибутковою, потрібно просто розбиратися в особливостях гри. Пам’ятайте про те, що в інтернеті є ігри, які створюються за принципом фінансової піраміди (в них вам нічого не потрібно робити, окрім вкладення коштів, ви не ризикуєте втратити гроші до тих пір, поки пірамідка не обрушиться), на подібних проектах краще не реєструватися. Існують цілком чесні ігрові сервера, як, наприклад, Astro Lords, My Lands і багато інших, де потрібно дійсно грати, заробітки можуть знижуватися через ворожих атак інших гравців. 

2. Власний сайт, про можливості роботи в інтернеті без вкладень про яку ми писали вище, зазвичай стає найкращим джерелом з щоденним виведенням коштів без обману.

3. Копірайтинг може приносити вам “живі” гроші кожен день, але потрібно регулярно писати тексти. Замовників можна знайти на текстових біржах, таких як, наприклад, Etxt, Advego, Text.ru та інших. Писати ви можете навіть при наявності «задовільного» знання російської мови, тому що багатьом замовникам не стільки важлива грамотність, скільки змістовність матеріалу.

Можна виділити й інші варіанти отримання доходу на дому, але ми їх розглянемо в наступних розділах.

Читайте також: Робота на дому онлайн http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/452-robota-na-domu-onlajn.html.

З гарантією

Вкладення і обман – це дві сторони однієї медальки під назвою «Хайпи і піраміди». Якщо ви не хочете заробляти обманним шляхом – ніколи не вкладайте гроші в піраміди. Пам’ятайте, хайпи в інтернеті далеко не завжди ведуть свою діяльність відкрито, дуже часто вони маскуються під чесні інвестиційні фонди або онлайн-ігри. Перш ніж здійснювати інвестицію, почитайте перевірені відгуки про сайт, визначте його вік (хайпи рідко живуть більше року), проаналізуйте, як сайт отримує дохід.

Лідером серед віддаленої інтернет роботи, яка не вимагає інвестицій і гарантує стабільність і прибуток, є заробіток на опитуваннях. Це найпростіше заняття для новачків і при цьому вельми вигідне. Суть реальної роботи в інтернеті без вкладень і обману, з гарантією в наступному: ви будете відповідати на запитання анкет, які створюються дослідними або маркетинговими фірмами, після заповнення анкети ви отримаєте винагороду, яка зможете гарантовано вивести на електронний гаманець (яндекс, ківі…), карту, стільниковий телефон, отримати у формі чека/подарункової карти і так далі. Платні опитування не є сайтами-обманками, але шахраї, звичайно, є скрізь, так що потрібно бути уважним.

Ще один приклад в руслі професійної діяльності. Якщо ви є фахівцем в якійсь області, то можете виконувати звичну для себе реальну роботу, але робити це не в офлайні, а за допомогою онлайн-технологій. Наприклад, якщо ви за професією вчитель, то можете займатися репетиторством, використовуючи веб-камеру, або допомагати учням вирішувати складні завдання через мережу, за відгуками про цю реальну роботу в інтернеті без вкладень і обману та з гарантією вона є однією з найприбутковіших в інтернеті. Прикладом чудового сайту для втілення в життя цього способу заробітку є LiveExpert (перед початком роботи вам потрібно буде підтвердити свою кваліфікацію, тому крім диплома бажано наявність стажу роботи). Крім вчителів на цьому сайті ведуть консультації юристи, фахівці з езотерики, лікарі, психологи та багато інших людей.

Для підлітків

Чи існують способи заробітку для підлітків? Так, наприклад, виконання нескладних дій на почтовиках. Оплата не дуже велика, але перспективи все-таки є, є можливість заробляти до 100 рублів в день. Поштовики або букси – це сервіси, які допомагають блогерам розвивати новостворені веб-проекти. Найпопулярніші поштовики на сьогоднішній день: Wmmail і Seosprint – робота в інтернеті без вкладень і обману на них є завжди, платять добре. Заробляти можна трьома способами:

 • Виконання завдань. Вам потрібно буде переходити на сайт рекламодавця і здійснювати на ньому певні дії, наприклад, кликати по рекламі, голосувати, відзначати статті Як вподобані і так далі. За завдання зазвичай платять по 0,03 долара на вітчизняних почтовиках, на зарубіжних оплата може бути в рази вище.
 • Читання листів – потрібно просто відвідати сайт і піти з нього по закінченні 15-60 секунд, вписавши в текстове поле символи з картинки. Оплата-0,2 цента, в більшості випадків (це максимум). Даний спосіб заробити в інтернеті без вкладень, з щоденним виведенням коштів для підлітків є найбільш оптимальним.
 • Автосерфінг відрізняється від читання листів тим, що після перегляду сайту вам не потрібно вводити капчу», сайти будуть змінюватися автоматично. Недоліки: платять жахливо мало, є ризик отримати вірус на комп’ютер.

Для мам в декреті

Декретна відпустка вибиває зі звичної колії, але гроші заробляти все одно необхідно. Інтернет, на щастя, надає чимало чудових можливостей. 
Якщо ви дружите з російською мовою, можна писати статті, але робити це не на текстових біржах, які ми описували вище, а на спеціалізованих сайтах, які платять за розміщення статті, так і за її перегляди. Приклад:

 • КакПросто – сайт, який платить по 50 рублів за тисячу переглядів опублікованого тексту. Публікувати можна не тільки інформаційні статті, а й відгуки. У сайту мільйонна аудиторія, так що перегляди будуть набиратися швидко, головне писати на популярні теми.
 • Отзовик – платить за перегляди відгуків, оплата може коливатися від нуля до п’ятисот рублів за тисячу переглядів. Само собою, це дуже вигідно, але для великих заробітків необхідно писати великі тексти з фотографіями і, бажано, на затребувані теми (краще всіх оплачуються відгуки про автомобілі, побутову техніку, туризм).
 • Irecommend аналогічний Отзовіку, але умови трохи інші.

Для студентів

Студентам потрібен такий фріланс, яким можна буде займатися, наприклад, сидячи в автобусі або на змінах у Вузі, тому що з часом у студентства, само собою, сутужно. Найкращим варіантом тут буде також заробіток на опитуваннях, про який ми вже трохи говорили вище. Справа в тому, що сьогодні багато сайтів платних опитувань оптимізовані під стільникові телефони, заповнювати анкети можна під час поїздки в громадському транспорті і тим самим буде не поганий надбавкою до стипендії. Якщо ви – студент, ігнорувати цей метод не варто.

Інший варіант, який не вимагає абсолютно ніяких професійних навичок, це соціальні мережі. Багато студентів або Підлітки цілими днями сидять Вконтакте і інших «соціалках», так що цей напрямок дуже актуально. Сутність: на спеціалізованих сайтах адміністратори платитимуть за певні дії в соціальних мережах. Ви можете лайкати записи, додавати друзів, вступати в групи, ділитися інформацією з друзями і так далі. За все це вам буде надходити винагорода. Гроші на різних проектах платяться різні, але при належному бажанні з Вашого боку підробити можна буде непогано, плюс з можливістю щоденним виведенням средст на карту або іншими способами виплат.

Приклади сайтів: Форумок, VKTarget, V-Like, Sarafanka і так далі.

З щоденним виведенням коштів на карту

Даний спосіб можливий у багатьох проектах, ви можете регулярно запитувати виплату і успішно отримувати її. Але насправді, це не так вигідно, як здається, краще накопичувати гроші, а потім переводити велику суму. Вивід заробітку на картку можливий майже з будь-якого проекту, але не прямо, а побічно:

 1. Сайти, які виводять гроші на електронні гаманці, можна віднести в цю категорію, тому що з гаманців (Webmoney, PayPal, Яндекс-гроші) можна без проблем перераховувати заробітки на картку, часто навіть без прив’язки. Звичайно, при перекладі буде стягуватися комісія, але від цього нікуди не дітися. Майже всі напрямки фріланса, які ми розглянули вище, виводять заробіток на гаманці і, отже, можна отримати гроші на карту.
 2. Навіть якщо сайт для заробітку виводить гроші на стільниковий (а так роблять дуже багато опитувальники, наприклад), при бажанні ви все одно можете запитати переказ на карту. Зробити це можна безпосередньо через телефон, якщо ввести спеціальну команду (потрібно уточнювати у операторів), або через електронний гаманець: спочатку ви з телефону переведете гроші на гаманець, а потім з нього виведіть на карту.
 3. Є сайти, які видають користувачам гроші не готівкою, а знижковими купонами або подарунковими сертифікатами. Якщо ви зареєстровані на такому сайті, то отримати готівковий платіж, найімовірніше, буде неможливо.
 4. Щоденний виведення коштів здійснюють піраміди і хайпи, про які ми вже говорили. Якщо ви вирішите спробувати з цими проектами, то з висновком краще не тягнути і якраз запитувати зняття щодня. Пірамід, які перераховують заробітки користувачів на картку, не дуже багато, велика частина виводить на непопулярні гаманці або на стільниковий телефон.

Перевірені відгуки

Відгуки про роботу на конкретному сайті в інтернеті різні. Суть полягає в тому, що заробляти можна, але треба уважно відбирати проекти, щоб не попастися шахраям. Майже в кожному блоці даної статті про роботу в інтернеті без вкладень і обману ми вказали сайти, які ідеально працюють і гарантовано приносять гроші інтернет-користувачам.

В інтернеті є люди, які живуть тільки за рахунок онлайн-доходів, як правило, це блогери і фрілансери, а також ті, хто перейшов з оффлайн-роботи на онлайн. Потрібно пам’ятати, що описані заробітки для новачків повинні служити лише основою, базисом для подальшого розвитку. Починайте з простого, вдосконалюйтеся, розвивайтеся і заробляйте по-справжньому хороші гроші. Повірте, це реально!